22 grudnia  odbyły się u nas jasełka. Na wstępie dziewczęta zaśpiewały piosenką „Jingle bells” i wprowadziły nas w magiczną atmosferę. Potem rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez klasę 3 gimnazjum. Młodzież przybliżyła nam w niej zwyczaje i tradycje związane ze świętami Bożego Narodzenia. Na podsumowanie uczennice zaśpiewały, na głosy, przepiękną kolędę ukraińską „Dobry wieczór Tobie”. Następnie pani Teresa Chojnacka obdarowała, podarunkami od sponsorów, stypendystów z fundacji świętego Mikołaja. Później Pan dyrektor podsumował rywalizację klasową na najładniej ubrane drzewko. Po uroczystości wszyscy udali się na swoje wigilie klasowe. W miłej i uroczystej atmosferze przebiegło nasze międzynarodowe kolędowanie.

Galeria ....100 0610

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 167 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1344416
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com