Od 7 do 11 grudnia 2015 roku trwał Tydzień Młodzieży. Podczas niego rozegrano zawody sportowe.
Oto wyniki:

Piłka halowa:

 • 1 miejsce - 1 LO
 • 2 miejsce - 4at
 • 3 miejsce - 2g

Siatkówka chłopców:

 • 1 miejsce - 1 LO
 • 2 miejsce -3at
 • 3 miejsce - 2at

Siatkówka dziewczyn:

 • 1 miejsce- 3g
 • 2 miejsce - 1LO
 • 3 miejsce - 3at

tydz mlodziezy 9

     W czwartek odbył się konkurs literacki, prowadzony przez Anię i Marlenę z klasy 1LO. Jego organizatorami były : Monika Witkowska i Jadwiga Pietrzak. Oto nagrodzone pary:

 • 1 miejsce - Sara Eciak, Angelika Guz (kategoria gimnazjum)
 • 1 miejsce - Katarzyna Kruk, Daniel Kruk (kategoria szkoła średnia)

     W zmaganiach filmowych wygrali:

 • 1 miejsce - Marcin Samorek, Piotr Kozak

      W piątek odbyło się podsumowanie wszystkich przedsięwzięć. Pan dyrektor- Zbigniew Turkowski wręczał dyplomy, nagrody i medale. W przeprowadzonym teleturnieju „Jeden z dziewięciu” 1 miejsce zdobyła uczennica 2 gimnazjum - Ewelina Pardyka. W klasowym przeciąganiu liny bezkonkurencyjna była - 2 at. W tym samym czasie ( w sali numer 1) działała kawiarenka. Można tam było zjeść kanapki, pyszne ciasto i sałatki. W klasie obok trwał kiermasz artykułów świątecznych. Na nim panie, pakowały zakupione prezenty. Wystąpiły także dziewczęta , które zaśpiewały piosenkę „Card of the bells” z podziałem na głosy. Podsumowanie „Tygodnia Młodzieży” dokumentował kamerą uczeń klasy 3 gimnazjum - Michał.

            Galeria ....

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 263 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1344519
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com