10 listopada 2015r w naszej szkole odbył się apel z okazji 97 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uroczystość rozpoczęła się od występu szkolnego zespołu tanecznego, który zaprezentował się w polonezie i mazurze.

DSC01448

Po występie na salę wprowadzono Sztandar Szkoły i został odśpiewany Hymn.

Następnie uczniowie klasy pierwszej gimnazjum zaprezentowali przygotowaną pod kierunkiem swojej wychowawczyni p. K. Grzegorczyk, lekcję historii, w której przedstawili drogę Polski do wolności.

DSC01463

Apel był przedstawiony w bardzo ciekawej formie. Cieszył się dużym zainteresowaniem, o czym świadczyła zupełna cisza wśród uczestników uroczystości. Wysłuchanie apelu z powagą, to wyraz szacunku dla historii i dziejów naszego narodu, to współczesny patriotyzm.

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 277 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1344664
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com