04.11.2015 r. uczniowie klasy 1 gimnazjum oglądali w Teatrze Kameralnym inscenizację komedii Aleksandra Fredry „Zemsta”. Główne role grali znani, lubelscy aktorzy. Najbardziej przerysowana w naszym odbiorze okazała się postać Józefa Papkina. Na śmieszne sceny publiczność reagowała na bieżąco śmiechem i gromkimi brawami.

Po spektaklu odwiedziliśmy redakcję „Gazety Wyborczej” w Lublinie. Tam naszym przewodnikiem został pan Jacek Brzuszkiewicz (zastępca redaktora naczelnego), który opowiadał o kolejnych etapach tworzenia nakładu. Po krótkim wykładzie mogliśmy obserwować dziennikarzy przy swojej pracy. Później pan redaktor odpowiadał na nasze pytania.

Pełni wrażeń i nowych wiadomości wróciliśmy do szkoły.

 1gim teatr 1

1gim teatr 2

1gim teatr 3

1gim teatr 4

1gim teatr 5

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 307 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1344549
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com