14.10.2015 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Na początku Kasia Kruk (przewodnicząca SU) przywitała wszystkich zebranych i zaprosiła na warsztaty. Prowadziły je Kasia i Diana. Na nich poznaliśmy nowoczesne wyrażenia i zwroty, jakie grono pedagogiczne powinno używać na lekcjach. Następnie oglądaliśmy pokaz mody oraz podziwialiśmy atrybuty niektórych pedagogów (historyka, biologa,bibliotekarza, polonisty, informatyka, matematyka i nauczyciela wychowania fizycznego). Dalszym punktem programu było ślubowanie uczniów klas pierwszych. Po nim przedstawiciele klasy 3 LO podziękowali wierszami nauczycielom za ich trud i ciężką pracę. Natomiast SU uhonorował grono oraz pracowników szkoły pamiątkowymi medalami.

dzien edukacji narodowej 1

dzien edukacji narodowej 3

dzien edukacji narodowej 2

dzien edukacji narodowej 4

dzien edukacji narodowej 5

dzien edukacji narodowej 6

dzien edukacji narodowej 7

dzien edukacji narodowej 8

dzien edukacji narodowej 9

dzien edukacji narodowej 10

dzien edukacji narodowej 11

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 142 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1344587
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com