W dniu 25 września 2015 r. uczniowie klasy pierwszej gimnazjum, pod kierunkiem swojej wychowawczyni Katarzyny Grzegorczyk organizowali w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Najmłodsi uczniowie ZSA przepytywali swoich starszych kolegów, a także nauczycieli i innych pracowników szkoły ze znajomości tabliczki mnożenia. W zabawie wzięły udział wszystkie klasy gimnazjum oraz druga, trzecia i czwarta klasa technikum. Poniżej znajduje się lista uczniów, którzy zostali Ekspertami Tabliczki Mnożenia.

Uczniowie, którzy w tym roku zostali

Ekspertami Tabliczki Mnożenia


Klasa I gimnazjum

 1. Tarkowski Michał
 2. Małecka Ola
 3. Płowaś Adrian
 4. Saran Jasiek
 5. Stasiak Iwona
 6. Samorek Ewa
 7. Mańka Wiktoria
 8. Syroka Mateusz
 9. Tarkowsi Kuba
 10. Mrozek Magda
 11. Bieniek Adrian
 12. Cierkoń Jagoda

Klas II gimnazjum

 1. Eciak Sara
 2. Mrozek Adam
 3. Gajda Ania
 4. Myszczyk Dawid
 5. Wachowicz Ola
 6. Rodzik Ola
 7. Osiecka Justyna
 8. Szyszko Piotr
 9. Pardyka Ewelna
 10. Guz Angelika
 11. Samorek Adam

WP 20150925 004

Klas III gimnazjum

 1. Stasiak Kinga
 2. Łowczak Karolina
 3. Bartuzi Dominika
 4. Wilczopolski Marek
 5. Maciarz Kasia

Klasa II at

 1. Niezabitowski Jakub
 2. Ścibior Justyna
 3. Karpiński Kacper

Klasa III at

 1. Ścibior Dawid
 2. Rusinek Agnieszk

    Kilka grup uczniów pod opieką rodziców wyszło poza teren szkoły, gdzie sprawdzali znajomość tabliczki mnożenia wśród mieszkańców Klementowic. Wszyscy dorośli okazali się Ekspertami. Zarówno młodzież jak i dorośli bawili się świetnie tego dnia.

Szkoła jako organizator tego przedsięwzięcia otrzymała Certyfikat.
Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 168 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1344697
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com