16 września 2015 r. uczniowie klasy 2 i 3 Technikum w ramach zajęć z produkcji roślinnej i zwierzęcej wraz z nauczycielami Panią Janiną Lachowską i Izabelą Tużnik uczestniczyli w zbiorze kukurydzy na kiszonkę w gospodarstwie jednego z uczniów technikum. Młodzież miała okazję zobaczyć profesjonalny sprzęt stosowany do zbioru, ocenić organoleptycznie pocięte kolby, obejrzeć silosy i poznać warunki zakiszania kukurydzy.

      Właściciel gospodarstwa omówił znaczenie kiszonki z kukurydzy w żywieniu bydła mlecznego w jego gospodarstwie.

kukurydza 1

kukurydza 3

kukurydza 4

kukurydza 5

kukurydza 6

kukurydza 7

kukurydza 8

kukurydza 9

kukurydza 10

kukurydza 11

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 207 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1344484
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com