1 października 2015r. odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka , połączona z otrzęsinami klasy 1 gimnazjum. Impreza została zorganizowana przez uczniów klasy drugiej. Na niej nasi młodsi koledzy zostali poddani różnym testom i zabawom. Na początku odbył się krótki quiz dotyczący znajomości szkoły. Pytania na nim były dość podchwytliwe i trudne ( karą za złą odpowiedź było zjedzenie łyżki śmietany z cukrem pudrem). W tym samym czasie wybrani uczniowie rysowali portret swojej wychowawczyni- pani Katarzyny Grzegorczyk.  W tych zmaganiach bezkonkurencyjnie wygrał Adrian Bieniek. Następnie uczniowie przeszli szereg trudnych zadań. Wśród nich znalazły się , m.in: droga z grochu, szyszek i pokrzyw, jedzenie przepysznej „papki”, picie mleka z miski,wydmuchiwanie mąki z talerzy. Na końcu przyszedł czas na przebijanie balonów, w których ukryte były zadania. Po tych wszystkich wyczerpujących konkurencjach przyszedł czas na dobrą zabawę.

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 111 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1344777
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com