Uroczystość odznaczenia Sztandaru ZSA medalem im. Wincentego Witosa

W czwartek 3 września odbyła się w naszej szkole uroczystość odznaczenia Sztandaru Szkoły medalem PSL im. Wincentego Witosa. Odznaczenia dokonał poseł na Sejm RP Pan Jan Łopata, Członek Zarządu Powiatu Puławskiego Pan Jan Zioomka oraz radny powiatu puławskiego Pan Arkadiusz Małecki. W uroczystości wzięło udział wielu znakomitych gości.

Odznaczenie_Sztandaru_ZSA_1.jpg

Odznaczenie_Sztandaru_ZSA_4.jpg

Odznaczenie_Sztandaru_ZSA_3.jpg

Odznaczenie_Sztandaru_ZSA_2.jpg

 

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 122 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1344380
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com