WYCIECZKA NA DNI OTWARTYCH DRZWI IUNG

27 maja 2015 w ramach zajęć z produkcji roślinnej i geografii klasy 1at, 2at i 2 LO wraz z nauczycielami mgr inż. Jolantą Grykałowską i mgr Anną Mirosław, uczestniczyły w Dniach Otwartych Drzwi w IUNG-PIB.

Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z badaniami, które są prowadzone w Instytucie. Mogli obejrzeć doświadczenia polowe oraz laboratoria. W Stacji Doświadczeń obejrzeli prezentację oceny jakości ziarna zbóż oraz sposób i metodykę przygotowywania doświadczeń na hali wegetacyjnej. Dużym zainteresowaniem cieszyło się zwiedzanie przez młodzież Stacji Meteorologicznej. Uczniowie brali również udział w wykładach mi. in. Tendencje zmian w uprawie roli i technice siewu;
Bioróżnorodność – znaczenie i zagrożenia.

Wszyscy uczestnicy wycieczki mieli także możliwość zapoznania się z księgozbiorem Centralnej Biblioteki Rolniczej.

dni otwarte IUNG 2015 1

dni otwarte IUNG 2015 2

dni otwarte IUNG 2015 4

dni otwarte IUNG 2015 5

dni otwarte IUNG 2015 6

dni otwarte IUNG 2015 7

dni otwarte IUNG 2015 8

dni otwarte IUNG 2015 9

dni otwarte IUNG 2015 10

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 108 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1344370
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com