W dniach 16 – 20 marca 2015 roku, w ramach programu AIESEC, w naszej szkole gościły dwie studentki: Vanessa z Brazylii i Vicky z Grecji. Obie dziewczyny przez cały tydzień prowadziły z uczniami zajęcia z języka angielskiego, w ramach których prezentowały informacje dotyczące kultury, sztuki, sportu, jedzenia, zwyczajów i tradycji ich krajów a także prowadziły konwersacje w języku angielskim na wybrane przez uczniów tematy. Angażowały one uczniów do udziału w pokazach tańców brazylijskich i greckich oraz grach językowych. Po lekcjach uczniowie brali również udział w spotkaniach z dziewczynami i sami, bez pomocy nauczyciela musieli porozumiewać się w języku angielskim. Wielu naszych uczniów, zarówno gimnazjum jak i szkoły średniej, dzięki niezwykłej otwartości i energii naszych gości przełamało barierę mówienia w języku obcym i chętnie rozmawiało w języku angielskim. Wszyscy gimnazjaliści, licealiści i uczniowie technikum nie mogą doczekać się kolejnego takiego spotkania.

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 115 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1344376
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com