W dniach  16 – 17 lutego  2015 roku uczniowie  klasy IV Technikum wspólnie z Panią Janiną Lachowską  - nauczycielem przedmiotów zawodowych uczestniczyli  w specjalistycznym szkoleniu: „Przetwórstwo  na  poziomie  gospodarstwa  rolnego  warunkiem  dywersyfikacji  dochodu  rodzin rolniczych  oraz  podstawy  sprzedaży  bezpośredniej. ”

       Organizatorem było   Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu i Państwowe Gospodarstwo Ekologiczne w Chwałowicach. Oprócz  zdobytej wiedzy teoretycznej   młodzież  miała możliwość  czynnego uczestniczenia w zajęciach praktycznych w „ małym zakładzie przetwórczym”  co widać na zamieszczonych zdjęciach.

        Uczestnicy otrzymali stosowne certyfikaty.

       Tu możesz obejrzeć fotorelację.

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 109 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1344371
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com