Godło RP

godlo_RP.png
logo_zsa.png
logo_fundacja.gif

Kolejna Odznaka Jakości dla Naszej Szkoły i Pani Katarzyny Migdal realizującej projekt eTwinning


Gratulacje! Twoja szkoła otrzymała Europejską Odznakę Jakości eTwinning za wspaniałą pracę w projekcie eTwinning "ME AND MY LIFE STYLE". Oznacza to, że Twoja praca, praca Twoich uczniów i Twojej szkoły została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom.

W związku z tym, otrzymasz certyfikat, który możesz dołączyć do swojej strony internetowej (stron internetowych) lub wystawić w widocznym miejscu w swojej szkole. Ponadto, Twój projekt zostanie pokazany w specjalnym miejscu na Europejskim Portalu: www.etwinning.net.

Jeszcze raz gratuluję tego niezwykłego osiągnięcia i mam nadzieję, że spotkamy się na jednej z imprez eTwinning organizowanych w tym roku.

Serdecznie pozdrawiam,
eTwinning Team

 

Pierwsza Odznaka Jakości

 

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 663 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1259208
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com