Jubileusz 10-lecia Zespołu Szkół Agrobiznesu im. Macieja Rataja w Klementowicach ze Stowarzyszeniem Wspierania Inicjatyw Lokalnych "Wspólna Szansa"


Obecny rok szkolny to dla ZSA rok jubileuszowy. Mija 10 lat kiedy organem prowadzącym dla Szkoły zostało Stowarzyszenie "Wspólna Szansa". Było to pionierskie przedsięwzięcie, które stało się możliwe dzięki determinacji i zorganizowaniu grupy nauczycieli, miejscowych społeczników oraz przychylności i dobrej woli ówczesnych władz Starostwa Powiatowego w Puławach i Gminy Kurów.

Z tej okazji 13 października w naszej Szkole odbyła się uroczystość z udziałem wyjątkowych gości: Starosty Puławskiego Pana Witolda Popiołka, Kierownika Wydziału Edukacji Pana Tomasza Jaremka, , Wójta Gminy Kurów Pana Stanisława Wójcickiego, Prezesa Banku Spółdzielczego w Kurowie Pani Marianny Filipek, Proboszcza parafii w Klementowicach ks. Zbigniewa Fiduta, Zastępcy Prezesa Spółdzielni Rolniczo-Handlowej "Rolnik" Pana Grzegorza Kusego, Prezesa Przedsiębiorstwa Wykonawstwa Remontów i Inwestycji REMZAP Pana Jerzego Wiśniewskiego, członków Stowarzyszenia i emerytowanych nauczycieli.


 

Miłym akcentem była część artystyczna w wykonaniu młodzieży naszej szkoły. Grupa uczniów zaprezentowała montaż poetycki a z wiązanką tańców narodowych i podlaskich wystąpił Młodzieżowy Zespół Tańca Ludowego prowadzony przez nasze Stowarzyszenie.

Okolicznościowym przemówieniem rozpoczął Dyrektor i zarazem Prezes Stowarzyszenia "Wspólna Szansa" Pan Zbigniew Turkowski. Przedstawił zebranym dorobek 10 lat. Odebrał serdeczne gratulacje, upominki i życzenia wielu lat rozwoju dla Szkoły i Stowarzyszenia od zaproszonych gości. Wszyscy uczestnicy jubileuszu otrzymali okolicznościowe upominki.

Nasza Szkoła, to miejsce, w którym młodzież zmienia się w dorosłego człowieka, co kształtuje mocną więź emocjonalną ucznia ze szkołą, tworząc jej specyficzny charakter.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji naszego jubileuszu, tym którzy przybyli na uroczystość i wszystkim, którzy przekazują dobre słowo o naszej Szkole.

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 120 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1344379
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com