28 maja w ramach zajęć z Produkcji roślinnej i geografii klasy 1at, 2at i 2 LO wraz z nauczycielami Jolantą Grykałowską i Anną Mirosław, uczestniczyły w Dniach Otwartych Drzwi w IUNG-PIB.

Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z badaniami, które są prowadzone w Instytucie. Mogli obejrzeć doświadczenia polowe oraz laboratoria. W Stacji Doświadczeń obejrzeli prezentację oceny jakości ziarna zbóż oraz sposób i metodykę przygotowywania doświadczeń na hali wegetacyjnej. Dużym zainteresowaniem cieszyło się zwiedzanie przez młodzież Stacji Meteorologicznej. Uczniowie brali również udział w wykładach mi. in.  Znaczenie polskiego rolnictwa w UE. Na zakończenie wycieczki wszyscy zwiedzili zabytkowe sale Pałacu Czartoryskich .

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 117 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1344378
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com