26 kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji rocznicy 3-go Maja. Uczniowie klasy 2 liceum pod kierunkiem pani Jolanty Grykałowskiej przygotowali lekcję historii, która przybliżyła wszystkim wydarzenia tamtych lat.

 

Akademia z okazji 3- go Maja została połączona z pożegnaniem maturzystów. Niektórzy z nich w ten uroczysty dzień postanowili przyjechać do szkoły traktorem. Pan Dyrektor i wychowawcy: pani Monika Witkowska (wychowawczyni klasy 4 technikum), pan Wojciech Witkowski (wychowawca klasy 3 liceum) wręczyli świadectwa i nagrody swoim wychowankom. Przewodnicząca SU Agata Wijaszka pożegnała starszych kolegów w imieniu całej społeczności szkolnej a klas 3 technikum ze swoją wychowawczynią panią Małgorzatą Purtak przygotowała zabawną inscenizację dla maturzystów. Nasi maturzyści nie zapomnieli o podziękowaniach i kwiatach dla nauczycieli. Po zakończeniu uroczystości klasa 3 liceum zaprosiła nauczycieli na poczęstunek.

 

 

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 100 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1344365
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com