Godło RP

godlo_RP.png
logo_zsa.png
logo_fundacja.gif

Od 23 do 25 kwietnia cała klasa 3 gimnazjum przystąpiła do państwowych egzaminów gimnazjalnych. W pierwszym dniu uczniowie zmagali się z częścią humanistyczną, w drugim matematyczno- przyrodniczą a w ostatnim z językiem angielskim na poziomie rozszerzonym i podstawowym. Stres sięgał zenitu, ale wszyscy gimnazjaliści dali z siebie wszystko podczas egzaminów. Teraz pozostało jedynie czekać na wyniki i pracować na lekcjach na dobre oceny. W końcu pozostało jeszcze dwa miesiące nauki.

 

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 747 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1259231
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com