16 kwietnia część uczniów z naszej szkoły brała udział w wycieczce do Warszawy. W programie zawarty był spacer po Starym Mieście , podczas którego mieliśmy szansę poznać historię niektórych budowli i zabytków. Następnie wyruszyliśmy do Centrum Kopernika, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i powodzeniem. Uczniowie mieli szansę zapoznać się z wieloma prawami chemii i fizyki poprzez zabawę oraz przeprowadzić własne doświadczenia. Na koniec mieliśmy szansę podziwiać Stadion Narodowy, który zrobił na wszystkich ogromne wrażenie zarówno z zewnątrz jak i od środka.

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 117 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1344745
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com