Od września do stycznia klasa 1 i 2 liceum brała udział w projekcie e- twinning pod tytułem „National and religious festivals”. Przez cztery miesiące młodzież współpracowała ze szkołą w Turcji i Chorwacji odkrywając nowe kultury i ich najważniejsze święta religijne oraz narodowe. Dzięki regularnym czatom i wymianom maili nawiązane zostały nowe przyjaźnie a bariery językowe przełamane. Projekt otrzymał Krajową Odznakę Jakości. Uczniowie biorący w nim udział: Kamil Kruk, Mateusz Matyjaszek, Mateusz Suszek, Agata Mrozek, Adam Samorek, Emilia Jałocha, Dominika Nowak, Katarzyna Figiel, Agata Wijaszka, Piotr Matyjaszek.

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 268 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1344523
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com