21 grudnia 2012 roku nasza szkoła poddała się magii Świat Bożego Narodzenia. Po drugiej lekcji uczniowie wraz z nauczycielami przeszli na stołówkę szkolną gdzie wysłuchali kolęd w języku angielskim, niemieckim i polskim. W rolę kolędników wcielili się uczniowie z gimnazjum, liceum i technikum. Pani Katarzyna Migdal  wraz z panią Małgorzatą Purtak przygotowały dla nas te występy. Po wysłuchaniu kolęd przyszła kolej na jasełka, które przygotował ksiądz Tomasz wraz uczniami z klasy pierwszej gimnazjum. Po zakończeniu części artystycznej uczniowie wraz z opiekunami powrócili do budynku szkoły. Tam rozpoczęły się przygotowania do wigilii klasowych. Uczniowie postarali się by ich klasy w tym dniu nie przypominały zwykłych szarych pomieszczeń, lecz przybrały nastrój świąteczny. W każdej klasie pachniało choinką, pomarańczami oraz wigilijnymi potrawami. Wigilie przebiegły w miłej i rodzinnej atmosferze.

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 252 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1344511
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com