Podczas tegorocznego Tygodnia Młodzieży, który odbył się w dniach 3 – 7 grudzień młodzież naszej szkoły każdego dnia przebierała się za inną postać (postać z bajki, sportowca, dziecko, itp.), prowadziła lekcje po wcześniejszym ustaleniu tego z nauczycielem. Finał tygodnia odbył się w piątek. Samorząd Uczniowski przygotował pierwszą (oby nie ostatnią) edycję konkursu „Mam talent” oraz „Kocham Cię szkoło”.  W konkursie „Mam talent” wzięli udział uczniowie niemal z każdej klasy. Uczestnicy konkursu śpiewali, tańczyli, grali na gitarze. W jurorów konkursu wcielili się nasi nauczyciele: pani Anna Mirosław i pan Wojciech Witkowski oraz uczniowie: Monika Krakowiak, Mateusz Matyjaszek i Jacek Stasiak. Zwycięską grupą okazał się zespół taneczny z 2 technikum w składzie: Grzegorz Figiel, Mateusz Hejno, Piotr Mazur i Krzysztof Grzegorczyk. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

W konkursie zorganizowanym przez Aleksandrę Stasiak i Emilię Jałochę pod tytułem „Kocham Cię szkoło” wzięli udział przedstawiciele szkół: technikum, liceum i gimnazjum. Tym razem najlepszą wiedzą na temat naszej szkoły wykazała się drużyna z liceum. Gratulujemy!

 

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 141 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1344766
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com