Od października do maja nasza szkoła bierze udział w projekcie europejskim, którego organizatorem jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Uczniowie technikum biorą udział w projekcie pod tytułem „Młodzieżowe mini przedsiębiorstwo”, w ramach którego założyli swoją własną firmę „Cacko”, która zajmuje się sprzedażą ozdób świątecznych i biżuterii. Opiekunem uczniów jest pani Izabela Flasińska. Uczniowie biorący udział w projekcie to: Łukasz Kula (2 tech.), Agata Jopek (2 tech.), Dorota Mańka (2 tech.), Justyna Banach (3 tech.), Patrycja Bednarczyk (3tech.), Damian Struski (3 tech.), Mateusz Kamiński (3 tech.), Patrycja Wociór (3 tech.), Magdalena Koter (3 tech.)

             

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 166 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1344695
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com