Dnia 12 października 2012r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej oraz 10-lecie stowarzyszenia „Wspólna Szansa” W tym dniu wiele się u nas działo. Po piątej lekcji wszyscy uczniowie przeszli na sale gimnastyczną gdzie odbyło się ślubowanie klas pierwszych oraz ich prezentacja. Następnie wystąpił młodzieżowy zespół tańca ludowego, który zaprezentował poloneza oraz krakowiaka. Mogliśmy również wysłuchać kilka słów o stowarzyszeniu, które przedstawiła nam pani Maria Jurek. Część oficjalna zakończyła się przedstawieniem z okazji Dnia Edukacji Narodowej którą przygotowała pani Monika Witkowska wraz z panią Beatą Adamczyk. Po przemówieniu pana dyrektora przyszedł czas na zabawę. Każda z klas miała za zadanie zorganizować konkursy i zabawy na ten dzień, i takim o to sposobem mogliśmy wziąć udział w kalamburach, w konkursie wiedzy o szkole, oraz w  jaka to melodia, wykazać się w znajomości języków obcych jak również języka polskiego, zaprezentować swoje umiejętności artystyczne, oraz skonsumować pysznych ciast, kanapek oraz sałatek. W trakcie konkursów na sali gimnastycznej trwała zacięta rywalizacja miedzy chłopcami o pierwsze miejsce w piłce halowej oraz dziewczętami w piłce siatkowej.
Jak również miedzy klasami w przeciąganiu liny.Dzień przebiegł w miłej atmosferze. Mogliśmy się zrelaksować oraz odpocząć od nauki.

 

WYNIKI KONKURSÓW Z DNIA ŚWIĘTA SZKOŁY:

Lp.

Nazwa konkursu

Zwycięzcy

1.

Konkurs wiedzy o szkole

I miejsce: Aleksandra Stasiak

II miejsce: Emilia Jałocha

III miejsce: Dominika Nowak

2.

Konkurs z języka polskiego

Drużyna: Wojciech Wrzesiński, Paulina Nowak, Bartłomiej Wrótniak

3.

Konkurs „Jaka to melodia”

Rafał Kałdonek, Jacek Stasiak

4.

Konkurs plastyczny-karykatura wychowawcy

Grzegorz Figiel, Leszek Pecio

5.

Kalambury

Drużyna Liceum

6.

Przeciąganie liny

IV Technikum

7.

Ping pong

I miejsce: Tomasz Komsta

II miejsce: Bartłomiej Kozak

III miejsce: Konstantyn Scibiór

8.

Siatkówka

II gimnazjum- dziewczęta

9.

Piłka nożna

IV technikum -chłopcy

 

 

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 206 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1344717
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com