Niezbędne informacje dotyczące wycieczki do Londynu organizowanej w roku szkolnym 2015/2016

  • Przewidywany koszt wycieczki to około 1100 zł. ( przejazd, nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie). Do tego należy doliczyć koszt biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (75 funtów uczniowie niepełnoletni, 105 funtów uczniowie pełnoletni)
  • Istnieje możliwość uzyskania przez uczestników dofinansowania kosztów wycieczki ( około 300 zł). Dofinansowanie jest możliwe tylko na określone przez biuro podróży terminy, dlatego dokładny termin wycieczki będzie podany we wrześniu, po uzyskaniu przez organizatorów potwierdzenia uzyskania ww. dofinansowania. ( W przypadku uzyskania dofinansowania liczba uczestników jest ograniczona do 25)
  • Dokumentem niezbędnym do wyjazdu do Wielkiej Brytanii jest dowód osobisty lub paszport. Dowód osobisty można uzyskać bezpłatnie składając wniosek w Urzędzie Gminy (czas oczekiwania około 1 miesiąc).
  • W celu rezerwacji miejsca na wycieczkę należy wpłacić zaliczkę w wysokości 500 zł na nr konta :

60 8732 0000 0007 6063 2000 0001
Bank Spółdzielczy w Kurowie, Oddział w Klementowicach,
z dopiskiem : zaliczka, imię i nazwisko ucznia

Termin dokonania wpłaty: 15 sierpnia 2015 roku.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce po 15 sierpnia będzie można uzyskać zwrot zaliczki pod warunkiem znalezienia innej osoby na swoje miejsce.

  • Po skompletowaniu pełnej listy uczestników, uczniowie otrzymają do zapoznania się i podpisania Program wycieczki i jej Regulamin, zaś rodzice Zgodę na uczestnictwo w wycieczce oraz Oświadczenie o stanie zdrowia dziecka.
  • Link do strony biura podróży ATAS z dokładnym opisem programu wycieczki

https://www.atas.pl/wycieczki_szkolne/pelnaoferta/41&type=te

Serdecznie zapraszamy

Organizatorki wyjazdu: Edyta Gustaw i Katarzyna Migdal

Gościmy

Odwiedza nas 96 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1636022
JSN Decor is designed by JoomlaShine.com